Ana Sayfa Teknoloji İnternet Ses Dosyası Gürültü Azaltma Sitesi (Programsız Online)

Ses Dosyası Gürültü Azaltma Sitesi (Programsız Online)

710
0

Audio Denoise isimli ücretsiz web sitesi sayesinde tamamen online olarak basit bir şekilde ses dosyalarının arka plan gürültüsünü silebilirsiniz.

İlk olarak Choose File butonuna tıklayıp ses dosyasını seçin ve siteye yükleyin. Ardından Start butonuna tıklayın. Böylece her ses dosyasında olabilecek sıradan gürültüleri güzel bir şekilde temizlenir.

Eğer gelişmiş seçenekleri görmek isterseniz, sol taraftaki Settings yazan linke tıklayın. Açılan kaydırma çubuklarını kullanarak kendi ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde seçenekleri ayarlayın. Eğer çok anlamıyorsanız, olduğu gibi bırakarak varsayılan ayarları kullanabilirsiniz.

İşlem bitince PROCESS bölümünde hem orijinal ses dosyasını hem de gürültüsü giderilmiş ses dosyasını dinleyebilirsiniz. Uploaded original file kısmının kutusunu işaretleyerek ve ve medya dosyasını çalıştırarak orijinal dosyayı dinleyebilirsiniz.

Processed version kısmının kutusunu işaretleyerek ve medya dosyasını çalıştırarak gürültüsü azaltılmış dosyayı dinleyebilirsiniz. Ardından sağ alt köşedeki Download yazan butona tıklayarak bu dosyayı bilgisayara indirebilirsiniz.

Bu siteyi ziyaret etmek için tıkayınız.

Önceki İçerikBacklink Kontrol Etme Programı Ücretsiz İndir Windows PC İçin
Sonraki İçerikJSON Dosyası Düzenleme Sitesi (Programsız Online)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz