Skype Şifremi Unuttum Nasıl Alırım Giremiyorum Nasıl Bulabilirim Telefon

İnternet sitelerine ve servislerine üye olurken seçilen şifreler sıklıkla unutuluyor. Özellikle düzensiz, özensiz ve dikkatsiz kullanıcılar genellikle kullandıkları şifreleri bir şifre yöneticisi programında saklamadığı için veya bir yere kaydetmediği için bu durumu daha çok yaşıyorlar.

Ama hayat derslerden ibarettir. Eğer Skype şifrenizi unuttuysanız ve hesabınıza giremiyorsanız, bu seferlik sadece birkaç işlem ile hesabı kurtarıp geri alabilirsiniz. Fakat her zaman bu kadar şanslı olmayabilirsiniz. İyisi mi, siz bundan sonra daha dikkatli olun ve LastPass gibi kullanması kolay ve güvenik seviyesi çok yüksek programları tercih ederek tüm şifrelerinizi güvenli bir şekilde saklayın. Üstelik bu tarz programlarda tek tıkla hesabınıza giriş yapabiliyorsunuz. Sitenin domain adresini bile yazmanıza gerek yok. Gerçekten harika programlar.

Unutulan Skype Şifresini Geri Alma

Aşağıdaki linke tıklayarak Skype şifre kurtarma sayfasına gidiniz.

ŞİFREMİ UNUTTUM

Açılan sayfada sizi aşağıdaki resimde görünen form karşılayacak.

2016-07-28_14-16-12

Burada Skype hesabınızı açarken yani Skype’a kaydolurken kullandığınız e-posta adresi veya verdiğiniz telefon numarasından birini kutuya girip Devam butonuna tıklayın.

Böylece kolayca Skype şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi