Ana Sayfa Sosyal Medya Sosyal Medya Hazır Şablonlar İle Güzel Paylaşımlar Yapın

Sosyal Medya Hazır Şablonlar İle Güzel Paylaşımlar Yapın

41
0

Merhabalar, bu yazımızda sosyal medya hazır şablonlar ile güzel paylaşımlar yapma konusunda sizlere yardımcı olacağız. Bildiğiniz gibi Facebook, Twitter, Instagram ve Snapchat günümüzün en önemli sosyal medya platformları arasında yer alıyor.

Bu mecralara uygun boyutta görseller hazırlayarak, çok şık, sıradışı, ilgi çekici ve binlerce beğeni toplayacak paylaşımlar oluşturmak ister misiniz?

Social Media Post Builder uygulaması sayesinde çok kolay ve hızlı bir şekilde bu tarz paylaşımlar yapabilirsiniz.

2019 09 17 11 48 46 1

İçerdiği binlerce farklı şablonu ve telif hakkı içermeyen sayısız fotoğrafı kullanarak çok pratik bir biçimde muhteşem sosyal medya paylaşımları ve mesajları hazırlamak mümkün.

Üstteki resimde bu mükemmel şablonlardan bazıları gösterilmiştir. Tek yapacağınız şey hazır şablonu açıp düzenlemek ve beğendiğiniz şekilde bazı ufak değişiklikler yapmak. Alttaki resimde hazır şablondaki yazıların düzenlenmesi gösterilmiştir.

2019 09 17 11 50 06 3

Üstelik görseli boyutlandırma, yazı tipini değiştirme, rengini değiştirme, katman düzenini ayarlama gibi çok sayıda aracı kullanarak veya kameradan yada film rulosundan resimleri ekleyerek paylaşımı daha etkileyici hale getirebilirsiniz.

Sonuçta hazırladığınız paylaşımı doğrudan doğruya sosyal medya hesabınızda paylaşabilir  veya png, jpg yada pdf formatında indirebilirsiniz.

Artık birazcık zaman ayırarak ve yaratıcılığınızı kullanarak sizin de bir sosyal medya fenomeni haline gelmeniz işten bile değil.

Social Media Post Builder Yükle (Android)

Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi arama alanına bir kelime yazıp bu kelimeyle ilgili milyonlarca ikon, font ve telifsiz görsel bulabilirsiniz.

2019 09 17 11 46 45 5

Alttaki resimden de göreceğiniz gibi, oluşturulan paylaşımı direk olarak sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

2019 09 17 11 47 41 7

Önceki İçerikApple Arcade Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Oynanır, Fiyatı Kaç Para?
Sonraki İçerikDoNotPay Deneme Süresi Bitince Aboneliği Otomatik İptal Eder (iPhone iOS)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz