System UI Durduruldu Hatası Nedeni ve Çözümü

Merhabalar, bu yazımızda System UI Durduruldu hatasının nedenleri ve çözümü noktasında sizlere yardımcı olacağız.

Google Önbelleğini Silin


Öncelikle telefonda Ayarlar > Uygulama yöneticisi yolunu izleyin ve açılan ekranda Google seçeneğine basın. Yapacağınız bu işlem aşağıdaki resimde numaralandırılmış oklarla gösterildi.

Açılan ekranda Hafıza üzerine dokunun ve karşınıza gelen ekranda ÖNBELLEĞİ TEMİZLE butonuna basın. Yapmanız gerekenler alttaki resimde gösterildi.

Böylece artık System UI durduruldu şeklindeki hatayı görmeyeceksiniz.

Çok nadiren de olsa bazı kullanıcılarda önbelleği temizlemek işe yaramıyor. Eğer siz de bu şansız kişilerden biriyseniz, endişe etmeyin çünkü aşağıdaki yöntemle bu sorunu kesin olarak çözüme kavuşturacağız.

Security Master Uygulaması İle Bakım ve Onarım


Cihaza bakım yapan, temizlik yapan, gereksiz dosyaları temizleyen, önbelleği silen ve tehlikeli virüsleri bulan bir uygulama arıyorsanız, Security Master tam size göre.

Ayrıca System UI durduruldu hatasının kesin çözümü olduğunu söyleyebiliriz. Uygulamayı buradan yükleyin. Kurulumu yaptıktan sonra çalıştırdığınız zaman aşağıdaki ana ekranı açılacak.

Burada önce START butonuna basın, ardından açılan ekranda Keşfet butonuna basın. Üstteki resimde gösterildi.

Ardından karşınıza gelen ekranda Tara butonuna basın. Böylece tüm cihazda tarama yapacak ve tespit ettiği tüm sorunları ekranda gösterecek. Sonrasında TÜMÜNÜ ÇÖZ butonuna basın. Tüm bulduğu sorunları çözerken, bu esnada System UI durduruldu hatasına sebep olan problemi de çözmüş olacak.


Yayımlandı

kategorisi