Ana Sayfa Mobil Telefon Kapalıyken Kim Aramış Turkcell Vodafone Turk Telekom 2019

Telefon Kapalıyken Kim Aramış Turkcell Vodafone Turk Telekom 2019

85
0

Diyelim ki telefonu kapattınız ve kapalı kaldığı süre boyunca sizi kimlerin aradığını öğrenmek istiyorsunuz. Bunun için kullandığınız operatöre göre farklı servislerden faydalanmanız gerekiyor.

Bu yazımızda telefon kapalıyken kim aramış görmek isteyenler için kullanılması gereken servisleri ve ücretlerini kısaca anlatıyoruz.

Telefon Kapalı İken Kim Aramış Öğren 1

Turkcell Kim Aramış Servisi


Ayda sadece 2,99 TL’ye Turkcell’in bu hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak isterseniz bu linke tıklayarak Turkcell’in resmi sitesine gidip yazılan açıklamaları okuyabilirsiniz.

Turkcell Kim Aramış Hizmeti Nasıl Kullanılır?

Bu servisi aktif hale  getirmek için yani abone olmak için KIM yazarak 2200‘a mesaj gönderin.

Vodafone Kim Aramış Servisi


Telefon kapalıyken sizi arayanları öğrenmek için ayda yalnızca 2,25 TL vererek Vodafone servisinden yararlanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak isterseniz bu linke tıklayarak Vodafone’un resmi sitesine gidip yazılan açıklamaları okuyabilirsiniz.

Vodafone Kim Aramış Hizmeti Nasıl Kullanılır?

Bu servisi aktif hale getirmek için yani abone olmak için ARAYANKIM yazarak 8000‘a mesaj gönderin. İptali içinse IPTAL ARAYANKIM yazarak 8000‘a yollayın.

Turk Telekom Arayanı Bil Servisi


Turk Telekom şirketinin bu servisi ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz bu linke tıklayarak Vodafone’un resmi sitesine gidip yazılan açıklamaları okuyabilirsiniz.

Bu servisi aktif hale getirmek için ACIK yazarak 5555‘e masj atın.

Burada paylaştığımız bilgiler 24 Temmuz 2019 itibariyle güncel ve geçerlidir. Fakat zaman içerisinde değişiklik gösterebilir. Muhtemeldir ki 2020 yılında aylık ücretlere zam gelebilir. Ama geldiği zaman en kısa sürede bu sayfayı güncellemeye çalışacağız.

Önceki İçerikBroker Nedir, Kime Denir, Ne İş Yapar?
Sonraki İçerikThe Bonfire: Forsaken Lands Antik Köy Kurma Oyunu Android iPhone

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz