Toplu E-Posta Gönderme Sitesi (Programsız Ücretsiz E-Bülten Gönderme)

Merhabalar, bu yazımızda sizlere toplu e-posta gönderme sitesi hakkında bilgiler sunacağız. İnboxmailmarketing isimli site sayesinde hiçbir programa gerek kalmadan yani tamamen online (çevrimiçi) olarak pek çok kişiye (müşteriye) toplu mail gönderebilirsiniz. Dilerseniz bu işi bir e-bülten şeklinde dönüştürebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz (bedava).

Yukarıdaki resimden de anlayacağınız gibi, İnboxmailmarketing.com sitesinin Türkçe dil desteği bulunuyor ve ana sayfasında 500 aboneye ayda 5000 e-posta gönderimini ücretsiz olarak sunduğunu belirtiyor. Üstelik süre sınırlaması yok. Yani sonsuza kadar 500 müşterinize her ay toplam 5 bini geçmeyecek sayıda mesaj yollayabilir ve yeni ürün yada hizmetlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.

Pazarlama ve hizmet sektöründe çalışanlar için büyük bir nimet olan bu sitede göndereceğiniz e-postanın tasarımını dilediğiniz gibi hazırlayabilirsiniz. Size bunun için gelişmiş araçlar sunuyor. Dilerseniz sizin yerinize onlar ücretli olarak profesyonel bir e-posta şablonu hazırlayabilir. Oluşturduğunuz şablonu kaydederek sonraki seferlerde kullanabilirsiniz.

Ayrıca bir e-posta bülteni hazırlayıp düzenli aralıklarla otomatik mailler göndermek de mümkün ve kolay. Üstelik tüm aboneleri yönetmek ve otomatik oluşturulan raporları incelemek çok basit.

Eğer ayda 5.000’den daha fazlasına ihtiyacınız varsa, paket ücretlerini görmek için buraya tıklayınız.

Hemen İnboxmailmarketin.com‘dan ücretsiz hesap oluşturup demo talebinizi iletmek için buraya tıklayınız.

Bu sitenin sıkça sorulan sorular ve cevapları sayfasına ulaşmak için tıklayınız.


Yayımlandı

kategorisi