Ana Sayfa Sosyal Medya Twitter bildirimleri sessize alma

Twitter bildirimleri sessize alma

18
0

Tıpkı WhatsApp’ta olduğu gibi artık Twitter’da bildirimleri sessize almak mümkün. Bu yazıda Twitter için bildirimleri nasıl sessize alacağınız konusunda sizlere yardımcı olacağız.

Twitter bildirimler nasıl sessize alınır?

Öncelikle Twitter’da Bildirimler sekmesine gelin ve sağ üst köşedeki zil biçimindeki butona basın.

Böylece karşınıza 3 farklı seçenek çıkıyor. Bu seçenekler sayesinde Twitter’ı 1 saat, 3 saat veya 12 saat boyunca sessize alabilirsiniz. Seçtiğiniz süre boyunca artık bildirimler sizi rahatsız etmez.

Fakat bildirimleri sessize almanız halinde bile, tüm bildirimler üst sekmede ve bildirim alanında birikmeye devam eder. Böylece hiçbir bildirimi kaçırmadan, müsait olduğunuz zaman açıp tüm bildirimleri tek tek okuyabilirsiniz. Dilerseniz direk olarak bildirimleri yanıtlama imkanı da sunuyor.

2019 08 07 23 41 27 1

Twitter yeni çıkaracağı bildirimleri sessize alma düğmesi sayesinde sosyal medyadaki tükenmişliği azaltma yönünde önemli bir adım atıyor.

Zaten geçtiğimiz günlerde Google ve Facebook’un sosyal medya bağımlılığının tespiti ve önlenmesi adına kullanıcıların bu uygulamalar üzerinde geçirdiği toplam süreyi gösterme ve kontrol altına alma desteğini duyurmuştuk. Bu tür özellikler artarak devam edecek gibi görünüyor çünkü günümüzde sosyal medya bağımlılığı gerçekten önemli bir tehdit haline gelmiş durumda.

Önceki İçerikSon Depremlerin Listesini Görme, Android ve iPhone İçin Deprem Bilgi Sistemi
Sonraki İçerikBağlantınız Gizli Değil Ne Demek, Çözümü Nedir? Android iPhone PC

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz