Twitter Takipçilerim Silindi Gözükmüyor Kayboldu

Merhabalar, bu yazımızda Twitter takipçiler silindi kayboldu gözükmüyor gibi sorunların çözümüne yönelik sizlere yardımcı olacağız.

Pek çok kişi herhangi bir sebepten dolayı Twitter hesabını devre dışı bırakıyor ve 30 gün içerisinde pişman olarak yeniden giriş yapıp hesabını aktif hale getiriyor.

Fakat aktif ettikten sonra takipçileri silinmiş oluyor ve bir türlü göremiyorlar. Eğer siz de böyle bir deneyim yaşadıysanız ve takipçileriniz kaybolduysa yani gözükmüyorsa, bu sorunun nedenini ve çözümünü kısaca açıklıyoruz.

Arkadaşlar sorunun kaynağı sizlerden kaynaklanmıyor. Tamamen Twitter platformunun sistemiyle alakalı bir mevzudur.

Hesabı devre dışı bıraktıktan sonra tekrar aktif edenler takipçilerini genellikle göremiyor ve silinmiş olduğunu zannediyor. Oysa sistemin çalışma şekli nedeniyle 24 saat içinde takipçiler görünecektir.

Yani sizin yapabileceğiniz bir şey yok. Sadece 24 saat bekliyorsunuz ve takipçileriniz yeniden geri geliyor.

Eğer 48 saat beklemenize rağmen hala takipçiler görünmüyorsa, o zaman Twitter destek ekibiyle iletişime geçin ve sorunu anlatın.

Bunlara ek olarak, Twitter uygulamasını kaldırıp yeniden yüklemek ve internet bağlantısının düzgün çalıştığından emin olmak alacağınız diğer önlemler arasındadır.


Yayımlandı

kategorisi