pileus VPN interface

Ücretsiz En İyi VPN Programı 2019 (Windows PC İçin)

Pileus VPN bedava vpn programı arayanlar için şuanda piyasadaki en kaliteli ve sorunsuz vpn yazılımıdır.

Pileus VPN şimdilik sadece iki sunucuya sahip ve beta sürümü olarak hizmet veriyor. Fakat çok yakında yapılacak yeni güncellemelerle daha fazla sunucu ekleneceği bildirildi.

Bu programda bant genişliği sınırı veya aylık limit falan yoktur. Gizliliği ve kişisel bilgilerinizi korumak için 2048 bit şifreleme sağlar. Böylece hiçbir hacker verilerinizi çalamaz.

pileus VPN interface

Pileus VPN üzerinden internete bağlanabilir ve yasaklı siteler de dahil olmak üzere tüm web sitelere rahatlıkla yüksek hızda girebilirsiniz.

IP numaranız ve DNS adresiniz otomatik olarak değiştirildiği için ve gerçek ip adresiniz asla tespit edilemeyeceği için, internette gizli ve anonim gezintinin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik son derece yüksek bir güvenlik seviyesinde.

Şuan için sadece Fransa ve Kanada sunucularını seçerek VPN hizmetinden faydalanabilirsiniz. Fakat bence gayet yeterli. Çünkü oldukça hızlı ve problemsiz olarak internete bağlanabiliyorsunuz.

Bu program portable (taşınabilir) olduğu için kurulum gerektirmez ve çift tıklayarak çalıştırabilirsiniz. Fransa ve Kanada seçeneklerinden birini tercih ettikten sonra haritayı açıp test edebilir ve lokasyon bilgisinin yani ip adresinin sahte bir ip ile değiştiğini harita üzerinde kendi gözlerinizle görerek emin olabilirsiniz.

Programı kullanmak çok kolay. Ana penceredeki açılır pencereden Fransa (France) veya Kanada (Canada) sunucularından birini seçip hemen sağındaki Connect butonuna tıklayın. Böylece bağlantı kurulmuş olacak.

Bağlantıyı kesmek için Disconnect yazan butona tıklayın. Böylece her şey eski haline geri dönecek. Dilerseniz bağlantıyı kestikten sonra şimdi diğer sunucu seçeneğini seçerek yeniden Connect butonuna tıklayıp bu sunucu üzerinden bağlanabilirsiniz.

pileus VPN interface in action

Pileus VPN İndir (Ücretsiz).

Not: Bu yazı 8 Temmuz 2019 tarihinde güncellenerek linkler kontrol edilmiş ve yeni seçenekler eklenmiştir.


Yayımlandı

kategorisi