Ücretsiz Şarkı İndirme Programı 2016

5-websites-to-download-music-for-free-online.jpg (1024×654)

İnternetten bedava şarkılar indirmek istiyorsanız ama bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, doğru yerde olduğunuzu belirterek işe başlayalım.

Websitelerinden her türlü müziği tamamen ücretsiz olarak bilgisayara kaydetmek mümkün. Üstelik bunun için hiçbir ücret ödemeniz de gerekmiyor. Yalnızca aşağıda anlatılan adımları uygulamanız veya paylaşılan programları bilgisayara kurmanız yeterli olacaktır.

1- Free Music Downloader

Yukarıdaki resimden de görebileceğiniz gibi arama kutusuna şarkıcının yada şarkının ismini yazıp çıkan sonuçlardan istediğiniz şarkıyı anında bilgisayara indiriyorsunuz. Adından da anlaşılacağı üzre bu program tamamen ücretsizdir.

İndirmek için tıklayınız. (8.51 mb)

2- Ares – Müzik İndirme Programı

ares-17-700x418.jpg (700×418)

Aslında Ares ile sadece sevdiğiniz bütün şarkıları bilgisayara indirmekle kalmayacak, aynı zamanda her türlü oyun, program ve döküman gibi ihtiyacınız olan tüm dosyaları aratarak indirebileceksiniz. Tümüyle bedava olan Ares programını indirmek için tıklayınız. (4.58 mb)

3- Mp3 Download Manager (MDM)

Dünyadaki sayısız müzikleri tek tek yada toplu halde indirebileceğiniz harika bir programdır. Kurulum gerektirmeyen sadece tek tıkla çalışan bu program sayesinde yerli yabancı beğendiğiniz tüm şarkıları 10 saniyede bilgisayara indireceksiniz. Üstelik indirmeden dinleyip test etmek de mümkün. Tümüyle ücretsiz olan MDM programını indirmek için tıklayınız.

4- Programsız şarkı indirme

Yok kardeşim, ben bedava müzik indirmek için bile olsa bilgisayarıma bilmediğim etmediğim programları yüklemek istemiyorum, bana başka bir yol göster diyorsanız, ona da eyvallah diyoruz.

Aşağıdaki linke tıklayarak gideceğiniz sitenin arama kutusundan istediğiniz sanatçıyı yada şarkıyı aratarak programsız bir şekilde sadece iki tıklamayla bilgisayara indirebilirsiniz.

http://tubidy.mobi/


Yayımlandı

kategorisi