Ana Sayfa Programlar Video Hızı Ayarlama Programı Hızlandırma/Yavaşlatma (Ücretsiz)

Video Hızı Ayarlama Programı Hızlandırma/Yavaşlatma (Ücretsiz)

2008
0

HitFilm Express, video hızını ayarlamak için bulabileceğiniz muhtemelen en iyi programdır. Ayrıca videolara ek açıklamalar ekleyebilir, kırpma, kısaltma, birleştirme, videodan sesi kesip ayırma (çıkarma) ve görsel efektler uygulama gibi mükemmel özelliklere de sahiptir.

Programı çalıştırdığınız zaman MEDIA sekmesini açın ve Import butonuna tıklayarak bilgisayardaki video dosyasını bu programa aktarın. Ardından sol tarafta listelenen video dosyasını sürükle-bırak yaparak sağ taraftaki zaman tünelinin üzerine bırakın.

Ardından EFFECTS yazan sekmeyi açın ve Temporal‘a tıklayarak açılan seçeneklerden Speed seçeneği sürükle-bırak yaparak sağ taraftaki zaman tünelinin üzerinde bulunan video dosyanızın tam üstüne bırakın.

Sürükle-bırak yapınca bu efekt videoya uygulanacak. Şimdi Controls sekmesine tıklayın. Açılan ekranda  Speed efektini seçin ve kaydırma çubuğunu sağa/sola doğru kaydırarak videonun hızını ayarlayın. Ardından videoyu önizleme yaparak test edin ve istediğiniz gibi olduysa bilgisayara kaydedin.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Boyut: 434 MB
  • İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

HitFilm Express İndir

Alternatif indirme linki.

Önceki İçerikTelefonun kamerası bulanık çekiyor 2017 kesin çözüm
Sonraki İçerikVideodan Ses Ayırma ve Silme Programsız Web Site ve Chrome Eklentisi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz