Video Yavaşlatma Sitesi Programsız Online Slow Motion Efekti

MP3Care.com videoların oynatma hızını yavaşlatmak için kullanabileceğiniz çok basit bir online araçtır ve tamamen ücretsizdir.

Videonun hızını düşürmek için 2 adet ön tanımlı ayarı bulunuyor. Bunlardan 0.25x seçeneği videonun hızını dörtte birine düşürüyor. Yani eğer videonun hızı 100 ise, 25 yapıyor. 0.5x ise videonun yürütme hızını tam yarı yarıya yavaşlatıyor. Yani hızı 100 ise, 50 yapıyor.

Siteyi kullanmak çok basit.

Önce 1 numaralı ok ile gösterilen SELECT FILE butonuna tıklayın ve açılan pencereden bilgisayarınızda bulunan video dosyasını seçip bu siteye yüklemesini sağlayın.

Ardından 2 numaralı ok ile gösterilen seçeneği işaretlerseniz, videonun sesini siler yani sessiz yapar. Eğer 3 numaralı ok ile gösterilen seçeneği işaretlerseniz, sesi otomatik olarak ayarlar.

Eğer 4 numaralı ok ile gösterilen 0.25x (very slow) kutusunu işaretlerseniz, hızını örneğin 4 iken 1 yapar. Eğer 5 numaralı 0.5x (slow) kutusunu işaretlerseniz, hızı sadece yarıya düşürür.

Son olarak 6 numaralı ok ile gösterilen CONVERT butonuna tıklayınız. Hepsi bu kadar. İşlem bitince yavaşlatılan videoyu indirme linki gösterilecek ve bu linke tıklayarak bilgisayara indirebileceksiniz.

Sözünü ettiğimiz bu siteyi ziyaret etmek için tıklayınız.


Yayımlandı

kategorisi