WebP’yi JPG’ye ve Png’ye Dönüştürme Programı Ücretsiz

Romeolight WebPconv programı sayesinde WebP uzantılı fotoğrafları JPP/PNG/GIF/TIFF/BMP gibi uzantılara dönüştürebilirsiniz. Ayrıca diğer formatları da WebP’ye çevirebiliyor (yani tersine dönüştürme özelliği de bulunuyor).

Tamamen ücretsiz olan bu format dönüştürücünün toplu format çevirme özelliği de bulunuyor. Böylece aynı anda yüzlerce WebP resmini Jpg yada Png gibi formatlara çevirebiliyor.

İnanmayabilirsiniz ama program çok hızlı çalışıyor ve hemen 47 tane WebP fotoğrafı 5 saniye içinde JPEG’e dönüştürdü. Ücretli rakiplerinden bile daha iyi bir performansı bulunuyor.

Üstelik kullanması da çok kolay.

Öncelikle üstteki resimde eğer WebP’yi JPG veya PNG’ye dönüştürmek istiyorsanız 1 numaralı DECODE sekmesine tıklayın. Eğer JPG veya PNG’yi WebP’ye çevirmek istiyorsanız, o zaman 2 numaralı ENCODE sekmesine tıklayın.

Ardından 3 numaralı ok ile gösterilen Ayarlar simgesine tıklayın. Böylece aşağıdaki Ayarlar penceresi açılacak.

Bu pencerede ENCODING ve DECODING için ayarları yapabilirsiniz. Mesela WebP’yi JPEG’e çevirmek istiyorsanız, yukarıdaki resimde gösterdiğim gibi DECODING OPTION bölümündeki Format kısmını JPEG olarak seçin.

Son olarak ilk ilk resimdeki 4 numaralı ok ile gösterilen başlatma butonuna tıklayarak format çevirme işlemini başlatın.

Böylece dönüştürülen resimler yaptığınız seçime göre, otomatik olarak masaüstünde oluşturulacak, Encoded veya Decoded isimli yeni klasörlerin içine kaydedilecek.

  • Dosya Boyutu: 4,901 KB
  • Fiyat: Ücretsiz
  • Platform: Winodws 7, 8 and 10

Romeolight WebPconv İndir

Romeolight WebPconv (Portable) İndir

Virustotal raporu: %100 temiz ve güvenli. Buradan rapora bakabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi