Windows 8.1 ISO Türkçe İndir %100 Orijinal ve Temiz Kurulum

Artık Windows 8.1 kurulum dosyasını bilgisayara indirmek için tehlikeli torrent sitelerini ve zararlı yazılım içeren warez sitelerini ziyaret etmek zorunda değilsiniz.

Sıfırdan  yeni bir kurulum yaparak bilgisayara temiz bir format atmak istiyorsanız, Microsoft’un resmi olarak yayınladığı ve tertemiz olduğundan  emin olduğumuz orijinal Windows 8.1 ISO dosyasını kullanabilirsiniz.

Dilerseniz ISO dosyasını indirdikten sonra sanal sürücüye yerleştirerek çalıştırabilir, WinRAR içe açıp kuruluma başlayabilir veya bir DVD’ye yazdırarak kurulum diski oluşturabilirsiniz.

Seçim size kalmış fakat Microsoft yarın öbür gün bu ISO dosyasını kendi sitesinden kaldırabilir ve bu gerçekleşmeden önce mutlaka indirip bilgisayarınızda saklamanızı tavsiye ediyorum.

Windows 8.1 ISO İndir

Bu butona tıklayınca aşağıdaki sayfa açılacak.

Burada 1 numaralı ok ile gösterilen yerden Windows 8.1 seçin ve Confirm butonuna tıklayın. Böylece aşağıdaki bölüm açılacak. 

Burada ise 3 numaralı ok ile gösterilen yerden Turkish yani Türkçe dilini seçip Confirm butonuna tıklayın. Böylece aşağıdaki indirme butonları açılacak.

Bilgisayarınızın mimarisine göre 32-bit veya 64-bit butonuna tıklayıp yüksek hızda indirmenin keyfini yaşayın.

Bu butonların yalnızca 24 saatlik ömrünün olduğunu unutmayın. Bu süre bitince bu linkler çalışmaz. O yüzden hemen indirin. Ondan sonra kendi orijinal serialinizi girip aktifleştirin.


Yayımlandı

kategorisi