Ana Sayfa Mobil WhatsApp Durum Videoları İndirme Yolları 2018-2019

WhatsApp Durum Videoları İndirme Yolları 2018-2019

275
0

WhatsApp’ta arkadaşın durum videosu nasıl indirilir diye merak ediyorsanız, burada tam 5 farklı çözüm yöntemi sunuyorum. Hepsi de çok kısa ve öz bir açıklamayla geliyor.

1- Tabii ki ilk olarak arkadaştan size videoyu göndermesini isteyin. En kolay ve en temiz yol budur. Durun hemen sinirlenmeyin, sadece hatırlatmak için söyledim.

2- Status Downloader for WhatsApp isimli Android uygulamasını telefona yükleyin ve çalıştırın. Açılında sizden medya dosyalarına ve galeriye erişim izni isteyecek. Bu izni verin. Böylece artık tüm WhatsApp durumlarını görebilirsiniz. Beğendiğiniz bir tanesinin üzerine dokunun ve indirme butonuna tıklayarak telefona indirin. Bu şekilde Whatsapp durum videosu ve durum fotoğrafını kaydedebilirsiniz.

2018 05 10 00 15 36 1

3- Android telefonlar için ekran kayıt uygulamalarını yani ekranda olup biteni videoya çeken uygulamaları yükleyerek bu sorunu kökten çözebilirsiniz. Bu işi iyi yapan ücretsiz uygulamalar mevcut. DU Recorder veya AZ Screen Recorder isimli uygulamalardan dilediğinizi yükleyin ve çalıştırarak ekranı kaydetmeye başlayın. Ardından WhatsApp durum videosunu açıp izleyin. Siz izlerken bu uygulama da kaydetmiş olacak.

Önceki İçerikİnstagram Özel (Gizli) Profil Görme Kapalı Hesap Açma 2018-2019
Sonraki İçerikİnstagram Simgeleri İkon Paketi İndir (Premium 2018-2019)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz