WhatsApp Beni Kim Engelledi

WhatsApp Kim Engellemiş Beni Kim Silmiş Görme 2021-2022

WhatsApp Beni Kim Engelledi

WhatsApp’ta beni kim engellemiş nasıl öğrenirim diye merak ediyorsanız bunu anlamanın kesin ve garantili bir yolu var ve burada kısaca anlatıyorum.

Rastgele bir isim vererek keyfi bir grup kurun ve sizi engellediğini sandığınız kişiyi de bu gruba ekleyin. Ardından gruba katılanların listesini açıp bakın. Eğer bu kişi listede yoksa sizi engellemiş demektir.

WhatsApp’ta sizi engellediğini düşündüğünüz kişiye bir mesaj yazın. Normalde mesaj okunduğu zaman çift tik işareti yani iki adet onay simgesi görünür mesajınızın yanında. Fakat sizi engelleyen birine mesaj yazarsanız hiçbir zaman çift tik olmayacak hep tek tik işareti olacaktır. Buradan anlayabilirsiniz.

Sizi engellediğinden şüphe ettiğiniz birisinin profil resmi anında değişmiş yada kaybolmuş ise veya başka bir ortak arkadaşınızın telefonundaki profilde farklı bir fotoğraf kullanıyorsa, sizi WhatsApp’ta engellemiş demektir.

WhatsApp’tan görüntülü ve sesli aramalarınıza birkaç gün üst üte denemenize rağmen cevap vermiyorsa, sizi engellediği kesin diyebiliriz.

Bu kişinin en son çevrimiçi olduğu zamana bakın. Eğer çok uzun bir zaman öncesini gösteriyorsa, büyük ihtimalle sizi engelledi. Fakat bazı kişiler çevrimiçi olduğu bilgisinin paylaşılmasına izin vermeyebilir. Yani bu garantili bir yöntem değil.

Unutmayın ki birini engellerseniz onun size yazdığı mesajları göremezsiniz, o kişi sizi sesli ve görüntülü arayamaz ve sizi hiçbir şekilde rahatsız edemez, yolladığı dosyaları bile göremezsiniz.


Yayımlandı

kategorisi