Ana Sayfa Sosyal Medya WhatsApp Sahte Numara Alma Garantili Yöntem 2019-2020

WhatsApp Sahte Numara Alma Garantili Yöntem 2019-2020

278
0

Merhabalar, bu yazımızda WhatsApp sahte numara alma yöntemleri hakkında sizlere yardımcı olacağız. Bildiğiniz gibi WhatsApp uygulaması kullanıcıların gerçek kişiler mi yoksa sahte yani fake hesap açmış stalkçı kimseler mi olduğunu anlamak için telefon numaralarıyla doğrulama yöntemini kullanır.

Normalde bu yöntemi aşmak pek mümkün değil. Ancak sahte bir numara alarak bir çözüm üretilebilir ve bu yazıda nasıl yapacağınızı kısaca resimlerle anlatıyoruz.

Öncelikle Secure Messenger SafeUM adlı uygulamadan yararlanacağımızı belirtelim. Aşağıdaki butona tıklayarak yükleyebilirsiniz.

Secure Messenger SafeUM Yükle (Android için)

Yükledikten sonra uygulamayı çalıştırın ve ücretsiz kaydolun. Yani bir kullanıcı adı ve şifre girerek Submit yazan butona basın.

2019 09 20 00 11 36 1

Giriş yapınca ekranın üst kısmında bulunan dişli çark simgesine tıklayarak Ayarlar (settings) bölümüne giriş yapın.

Böylece açılan ekranda sizin için üretilen sahte numara karşınıza çıkacak ve bu numarayı WhatsApp’ta sahte hesap açmak için kullanacaksınız.

2019 09 20 00 12 07 3

Şimdi WhatsApp uygulamasını açın ve telefon numarasına gelen şifreyle onaylama yapın. Ama sunulan seçeneklerden sms mesajını seçmeyin. Şifreyi arama yöntemiyle almayı seçin. Çünkü sms ile doğrulama yönteminde sahte numaralara şifre gitmiyor. Ama arama ile doğrulama yönteminde sesli olarak kodu söylüyorlar.

Böylece artık sahte bir numarayla WhatsApp’ı rahatça kullanabilirsiniz. Sahte hesapların belirli kişileri fark ettirmeden gizlice izleme ve takip etme maksatlı kullanıldığı biliniyor. Ama burada nasıl kullanacağınızın sorumluluğu tamamen size aittir. Biz sadece bilgi amaçlı bu verileri paylaştık.

Not: Sahte numara oluşturucuların güvenilirliği hakkında ileri geri söylentiler var ama net bir bilgi yok. Yine de dikkatli olmakta fayda var.

Önceki İçerikWhatsApp Konum Paylaşma Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım
Sonraki İçerikInstagram’a Facebook İle Giriş Yapma (Bağlanma)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz