Windows 7 Hızlandırma Programları

İşte şuan için piyasadaki en iyi Windows 7 hızlandırıcılar, özellikleri ve indirme linkleri;

1- Windows 7 Manager

Windows 7 Manager

Windows 7 için şuan piyasadaki en iyi hızlandırma aracıdır. Hem bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları silerek temizler, hem sistemi optimize ederek hızlandırır, hem zararlı dosyaların giriş yapmasını önleyerek bilgisayarı korur, hem internet bağlantı hızını optimize ederek hızlandırır, hem de sağ tık menüsü düzenleme, boot menüsünü değiştirme gibi pek çok alanda bilgisayarı kişiselleştirmeye izin verir.

Boyut: 11.7 MB

Lisans: Demo

İndirmek için tıklayınız.

2- Advanced Windows Care – Ücretsiz

advanced-systemcare-47-700x466.png (700×466)

Bilgisayarın hem bakımı hem de hızlandırılması konusunda bulabileceğiniz en iyi programlardan biridir.

Bilgisayarı optimize etmek için son derece güçlü uygulamalara sahiptir. Modern ve şık bir teması mevcut. Üstelik tamamen Ücretsiz ve Türkçe bir arayüzü var.

Boyut: 40.37 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

İndirmek için tıklayınız.

3- Advanced System Optimizer

Advanced System Optimizer

Bu program hem bilgisayarınızın bakımını yapar hem de zararlılara karşı korur. Bilgisayarın çeşitli ayarlarını en iyi duruma getirerek hızlandırır.

Advanced System Optimizer programı siz oyun oynarken arka plandaki programları ve sesleri engelleyerek oyun performansının düşmesini önler ve sizi rahatsız eden şeyleri engeller.

Sabit diski analiz eder ve bozuk kısımları onarır, harddiskin yedeğini alır ve veri kaybını önler. Silinirken hata veren ve bir türlü silemediğiniz dosyaları da Advanced System Optimizer ile tek tıkla kalıcı olarak silebilirsiniz. Üstelik bir türlü kaldıramadığınız programları kaldırıyor ve harddiskin optimizasyonunu yaparak hızını da artırıyor.

Boyut: 15.86 MB

Lisans: Demo

İndirmek için tıklayınız.


Yayımlandı

kategorisi