Telefona Ücretsiz Oyunlar İndir Android Bedava Oyun Yükle

Cep telefonları için son zamanların en çok sevilen ve en çok oynanan oyunlarını paylaşıyoruz.

Telefonuna bedava oyun indirmek isteyenler için kullanıcıların en çok indirdiği 5 ücretsiz Android oyununu sıralıyoruz.

1- Clash of Clans (Android) – ücretsiz

Clash of Clans

Bu oyun klasik bir savaş stratejisi oyunudur fakat tüm dünyada yüz milyonlarca kişi tarafından oynanmaktadır. Köy kurma, asker eğitme, online olarak diğer oyuncularla savaşma gibi görevler vardır. Ejderha, sihirbaz ve barbarlardan oluşan bir ordu kurup savaşarak yükselmeye çalışıyorsunuz. Birleşerek klan kurma olayı mevcuttur.

İndirmek için tıklayınız (46 mb – ücretsiz)

2- Subway Surfers (Android) – Ücretsiz

Subway Surfers

Klasik bir koşma ve kaçma oyunu diyebiliriz. Ama hemen herkes tarafından oynanan ve çok sevilen bir oyundur. Bu çocuk ile köpeği tren rayları üstünde bazen de tren üzerinde polislerden kaçarken en yüksek puanı toplamaya çalışıyor. Bazı bonuslar toplayarak sörf tahtası üzerinde çok daha hızlı kaçabiliyorsunuz.

Facebook entegrasyonu sayesinde hem kendi arkadaşlarınızla puanınızı karşılaştıracak hem de dünyadaki sıralamanızı göreceksiniz.

İndirmek için tıklayınız (41 mb – ücretsiz)

3- Candy Crush Saga (Android) – Ücretsiz

Candy Crush Saga

Yine dünyanın en çok oynanan oyunlarından birini tanıtalım. Balon patlatma oyunundaki balonların yerine bu oyunda rengarenk ve şekilden şekle farklı şekerlemeler var. Yani bir nevi şeker patlatma oyunu da diyebiliriz. Aynı renkteki şekerleri yan yana getirip patlatıyorsunuz. Tabii ki en az 3 şekeri birleştirmeniz gerekiyor. Şekerin yerini değiştirmek için parmakla ekran üzerinde sürükleyin. Oyunu oynarken bazı güçlendiriciler veriyor ve zor durumdayken bu güçlendiriciler yardımınıza koşarak sizi kurtarıyor. Oynaması çok kolay ve gerçekten inanılmaz eğlenceli bir oyun.

İndirmek için tıklayınız. (32 mb – ücretsiz)

4- My Talking Tom – Konuşan Kedi – Ücretsiz

İşte yediden yetmişe herkesin severek oynadığı bir oyun daha. Konuşan kediyi en çok da çocuklar seviyor. Konusu basit. Göreviniz Tom isimli bu minik kediyi alıp büyütmek. Fakat gelmiş geçmiş en keyifli oyunlardan biri.

Kediyi besleme, süsleme, uyutma, tuvalet ihtiyacını giderme, konuşma, kuyruğunu çekme, şakalaşma gibi şeylerle gerçekten çok eğleneceksiniz. Her seviye atladığınız zaman size verilen öğeler sayesinde kedinizi daha hızlı büyütebiliyorsunuz. Toplam 50 seviyeden oluşuyor.

İndirmek için tıklayınız. (Ücretsiz)


Yayımlandı

kategorisi