Xiaomi Türkiye Dağıtıcı Yetkili Servisi Hangi Firma?

Çinli telefon üreticisi Xiaomi ülkemizde sattığı uygun fiyatlı cihazlarla çok tutuldu ama resmi bir satış desteği bugüne kadar yoktu. Dolayısıyla insanların güvenini tam olarak kazanmayı henüz başaramamıştı çünkü satış sonrası destek gerçekten çok önemlidir.

Xiaomi’nin ülkemizdeki tayin ettiği resmi distribütörü Evofone şirketidir.

Geçtiğimiz günlerde Xiaomi distribütörü tek yetkili servisin kendisi olduğunu ifade etti. Fakat distribütörün resmi web sitesine girince uluslararası bir destek bulunmuyor.

Xiaomi için resmi satış mağazası Evofone çok sayıda mağazasıyla İstanbul’da hizmet veriyor. Dilerseniz garanti sorgulamak için mi.com/global/verify/#/en/tab/imei sayfası üzerinden IMEI numarasını girerek cihazın garantisinin olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Xiaomi yalnızca kendi akıllı telefonlarını satmakla kalmıyor, bunun yanı sıra diğer markaların satışlarını da yapıyor. Türkiye’deki yetkili servisleri ise Kadıköy, Etiler, Kızılay, İzmir Çankaya, Adana ve Bursa teknik servisleridir.

Ayrıca geçtiğimiz yıl Mi ve Genpa anlaştılar ve bundan sonra Türkiye yetkili servisi olarak çok sayıda akıllı telefona garanti hizmeti verecek.


Yayımlandı

kategorisi