Yasaklı Sitelere Giriş Programı 4

Yasaklı Sitelere Giriş Programları (En İyi ve Kesin Çalışanlar)

Yasaklı sitelere giriş programları ülkemizde en çok rağbet gören ve herkeslerin Google’da arattığı bilgisayar yazılımlarıdır. Burada sitelerin neden kapatıldığı yada bunun doğru olup olmadığıyla ilgilenmeyeceğim çünkü bunları önceki yazılımda sıkça konuştuk ve tartıştık. Bu sayfada ise direk olarak problemi çözmeye odaklanacağım.

Hotspot Shield En İyi Yasaklı Sitelere Giriş Programı (Türkçe ve Bedava)

Windows bilgisayarlarda Wikipedia veya canlı maç izleme siteleri gibi ülkemizde yasaklanmış olan sitelere yüksek hızda, özgürce ve ücretsiz olarak girmek isterseniz, bulabileceğiniz en iyi program şimdilik Hotspot Shield.

Aslında bu programın daha fazla ülke içeren ücretli bir sürümü de var ama şuan için bizi ilgilendirmiyor çünkü Amerika (ABD) seçeneği tamamen bedava olarak sunuluyor.

Yasaklı Sitelere Giriş Programı Nasıl Kullanılır?

Bilgisayara kurduktan sonra çalıştırdığınız zaman aşağıdaki ekran görüntüsü resminde görülen ana penceresi açılacak.

Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Bilgisayardan fazla anlamayanlar bu ekranda takılıp kalıyorlar. Zira ücretsiz olduğu yazıldığı için indirmeye karar verdikleri bu program henüz daha yolun başındayken deneme sürümünü başlatmayı teklif ediyor ve ücretsiz sürümün nasıl aktif edileceği açıkça gösterilmiyor.

Burada kırmızı o işaretiyle gösterilen yönü sola doğru olan ok butonuna tıklayın. Böylece programın ücretsiz sürümünü başlatmış olacaksınız ve deneme sürümünden kurtulmuş olacaksınız. Karşınıza aşağıdaki pencere gelecek.

Yasaklı Sitelere Giriş Programı 2

Burada yine kırmızı renkli ok işaretiyle gösterilen ortadaki büyük butona tıklayın.  Sadece birkaç saniye sonra (2 yada 3 saniyeden söz ediyorum) aşağıdaki pencere karşınıza gelecek.

Yasaklı Sitelere Giriş Programı 3

Burada 1 numaralı ok işaretiyle gösterilen numara sizin şuan ki sahte ip numaranızdır. Gerçek ip numaranız artık gizlenmiş demektir. Yani kimlik bilgilerinizi kimse çalamaz veya sizin kim olduğunuzu asla tespit edemezler.

2 numaralı ok ile gösterilen Durdur yazan butona tıklayarak programı pasif yapabilir yani ip adresinizi gerçek ip adresinize geri döndürebilirsiniz. Kısacası her şeyi eski haline bu programı çalıştırmadan önceki haline getirebilirsiniz. Ama tabii ki yasaklı sitelere giremezsiniz. Girmek içi yeniden programı açıp ortadaki büyük butonuna tıklamanız gerekir.

Bu programın ücretsiz versiyonunda sadece ABD ülkesi üzerinden bir sahte ip adresi alarak yasaklı sitelere girebilirsiniz. Eğer programın ücretli versiyonunu satın alırsanız ve başka ülkelere bağlanmak isterseniz, 3 numaralı ok işaretiyle gösterilen seçeneğe tıklayın. Böylece aşağıdaki menü açılacak.

Yasaklı Sitelere Giriş Programı 4

Burada size pek çok ülke seçeneği sunulacak. Dilediğiniz bir ülkeyi seçip o ülkeden internete giriyormuş gibi gösterebilirsiniz.

  • Boyut: 19 MB
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil: Türkçe
  • Programı bilgisayara yüklemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Hotspot Shield İndir – Yasaklı Sitelere Giriş Programı


Yayımlandı

kategorisi