MYT Müzik İndirme Programı

MYT Müzik İndirme Programı (APK) Android İçin

Android’li telefonlarda bedava şarkı ve video klip indirmek istiyorsanız, şuan için önerebileceğim en iyi ücretsiz uygulama MYT Müzik İndirme Programı‘dır.

Bu araç sayesinde internet bağlantısını kullanarak telefona dilediğiniz Türkçe ve yabancı müzikleri ister mp3 olarak ister video klip olarak kaydedebilirsiniz. Böylece bir sonraki dinlemede yada video izlemede internetsiz olarak kotadan hiç harcamadan mp3 şeklinde dinleyebilir yada video olarak izleyebilirsiniz.

MYT Müzik İndirme Programı

Orijinal ismi Myt Mp3 Downloader olan bu programı Android’li cihaza yükledikten sonra çalıştırarak uygulama içinden beğendiğiniz müzikleri sanatçı ismine göre yada şarkı adına göre aratabilir ve indirmeden dinleyebilir yada direk olarak telefona indirebilirsiniz.

Şarkıları indirmeden önce canlı dinleme imkanı sunması gerçekten harika bir özellik. Böylece indireceğiniz müziğin ses kalitesini de birinci elden test ederek indiriyorsunuz ve daha sonradan beğenmeyip sileceğiniz bir ses kalitesine sahip olan dosyaları boş yere indirmekten kurtuluyorsunuz.

Myt Mp3 Downloader uygulamasının kendi içinde bir müzik oynatıcısı da bulunuyor. Bu oynatıcıyı kullanarak, indirdiğiniz müzikleri açıp dinleyebilir yada izleyebilirsiniz.

MYT Müzik İndirme uygulaması

Not: Bu uygulama eskiden Google Play mağazasından yükleniyordu fakat artık Google Play mağazasında yok. Bu nedenle sitemizden Myt Mp3 Downloader isimli Android uygulamasının APK dosyasını aşağıdaki linke tıklayarak telefona indirip yükleyiniz.

MYT Müzik İndirme Programının APK dosyasını indirmek için buraya tıklayınız.

  • Dosya boyutu: 3,37 MB
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Android

Yayımlandı

kategorisi