7-Data Card Recovery İndir Türkçe Veri Kurtarma Programı Son Sürüm

2016-11-13_03-30-15

Daha önceki yazılarımızda tümüyle bedava olarak sunulan en kaliteli iki dosya kurtarma yazılımından (Recuva ve UndeleteMyFiles) bahsetmiştik. Bunlar genellikle işinizi görür fakat bazen her veriyi kurtarmak mümkün olmayabilir. Çünkü silinen verinin üzerinden ne kadar çok zaman geçmişse, üzerine başka bir veri yazılmış olma ihtimali artar ve üzerine başka veri yazıldığı anda artık silinen bu dosyayı kurtarmak imkansız olur. Bunun yanı sıra, bu iki program alanında bir numara olsa bile ücretli bir veri kurtarma programı kadar derin bir tarama gerçekleştiremediği için silinen her dosyayı tarayıp bulamıyor. Bazıları gözden kaçıyor.

Böyle durumlarda profesyonel ve ücretli bir veri kurtarma yazılımına ihtiyacınız olacak ve 7-Data Card Recovery bu alanda en iyilerden biridir.

7-Data Card Recovery programı hem bilgisayarın yerel sürücülerinden (sabit disk), hem kamera ve telefon gibi cihazların hafıza kartlarından (SD kart, MicroSD kart, SDHC ve CF), hem de USB flash belleklerden silinmiş dosyaları geri getirebilir.

Mesela bilgisayara format attıktan sonra, formattan dolayı yanlışlıkla silmiş olduğunuz tüm fotoğraf, video, müzik, oyun, e-posta, döküman ve yazılım gibi dosyaları geri getirebilirsiniz.

Hasarlı hafıza kartları ve bozuk olduğu için açılmayan harddiskteki verileri bile kurtarmak mümkün.

7-Data Card Recovery son derece kapsamlı ve derin bir tarama yapar ve rakiplerine göre oldukça hızlı çalışır. Üstelik arayüzü Türkçe dilinde olduğu için kullanması da son derece kolaydır. Sadece tarama yapılacak sürücüyü ve ardından aranan dosyanın türünü seçmeniz yeterlidir. Tarama sonucunda bulunan dosyalar listelenir ve istediğiniz dosyayı seçip kurtarabilirsiniz.

2016-11-13_03-30-46

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Windows Xp, Windows Vista
Lisans: Demo
Boyut: 2 MB
7-Data Card Recovery İndir
7-Data Card Recovery Alternatif İndirme Linki

7-Data Card Recovery Ekran Görüntüleri

2016-11-13_03-32-04 2016-11-13_03-31-46 2016-11-13_03-31-34


Yayımlandı

kategorisi