Dream Hospital Hastane Yönetme Simülasyon Oyunu Android iPhone

Merhabalar, bu yazımızda Dream Hospital adlı hastane yönetme oyununu tanıtıyoruz. Hem Android’li cihazlarda hem de iPhone ve iPad gibi iOS’lu cihazlarda oynanan bu oyun tüm dünyada bir milyondan fazla kişi tarafından takip ediliyor.

Amacınız hastanede size verilen görevleri başarıyla yerine getirmeye çalışmak. Böylece hastaneye gelen insanlar tedavi olarak eski sağlıklı hallerine geri dönecek.

Hastanenin yönetimi tamamen size ait olacak. Gerekirse yeni personel işe alacaksınız, biten ilaçları temin edeceksiniz ve hastanenin daha iyi yönetilmesi yada geleceği adına stratejik planlar yapacaksınız.

Üstelik tüm tedavi teknolojileri gerçek hayattakine oldukça benzer bir şekilde dizayn edilmiş. Zaten şehirdeki diğer hastanelerle kıyasıya bir rekabetin içerisinde olacak ve kendi hastanenizi bir işletmeyi yönetir gibi başarıyla yöneterek ayakta tutmaya çalışacaksınız.

Dream Hospital adlı bu hastane işletme simülasyonunu Android’li telefonlar için buraya tıklayarak yükleyebilir ve iOS için buraya tıklayarak yükleyebilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi