En Güzel Şekilli Yazı Yazma Siteleri 2017 (Eğlenceli, Komik ve Hareketli Karakterler Harfler)

Sponsorlu Bağlantılar

Birbirinden şık ve güzel şekilli yazılar oluşturmak ister misiniz? Bu hiç de sandığınız kadar zor bir şey değil. Sosyal medya hesaplarında (Facebook, Twitter, Snapchat, Whatsapp, vs), bloglarda, web sitelerde ve diğer projelerde havalı ve karizmatik yazılar hazırlayıp tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Üstelik sizin tek yapmanız gereken yazıyı yazmak ve beğendiğiniz bir yazı tipini (fontu) seçmek. Geri kalanı otomatik olarak hallediliyor.

Şekilli yazılar yazmak için sizlere 10 adet web site önereceğim. Bunların hepsi bedava. Fakat aralarından en çok beğendiğim ve şiddetle tavsiye ettiğim site Cool Fancy Text Generator.

Sitenin ana sayfası yukarıda gözüktüğü gibidir. En üstte 1 numaralı ok ile gösterdiğim yere şekilli olmasını istediğiniz yazıyı yazın. Ben örnek olarak Teknolib.com yazdım. Zaten otomatik olarak hemen altındaki kısımda çeşitli yazı tiplerine dönüştürülecek ve böylece hangisinin en çok yakıştığını canlı canlı görebileceksiniz. Normalde 70’den fazla yazı tipine sahiptir. Beğendiğiniz birini kopyalamak için 3 numarayla gösterdiğim Copy butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Dilerseniz alt kısımdaki 2 numarayla gösterdiğim yerdeki simgelere tıklayarak şekilli yazıya çeşitli ikonlar ekleyebilirsiniz.

Cool Fancy Text Generator sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

Önerebileceğim Alternatif Şekilli Yazı Yazma Siteleri

  1. Mega Cool Text
  2. Messletters
  3. Cool Letters
  4. Weirdmaker
  5. The Ministry of Fancy Text
  6. Fancy Text
  7. Fancy Text Editor
  8. FancyText Generator
  9. TELL.WTF
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yap