Ana Sayfa Mobil En İyi 10 Android Şifre Yöneticisi 2019-2020

En İyi 10 Android Şifre Yöneticisi 2019-2020

50
0

Tüm şifrelerinizi saklamak ve organize etmek için güvenli bir yol mu arıyorsunuz? Şifreleri hatırlamakta zorlanıyor musunuz? Artık yanlış şifre girdiğiniz için kilitlenen hesaplara ve şifre sıfırlama çabasına bir son verebilirsiniz.

Bu yazımızda 2019-2020 yılı itibariyle piyasanın en kaliteli şifre yönetme (saklama, otomatik giriş) programlarını sizlerle paylaşıyoruz. Artık tek bir şifreyi hatırlamanız yeterli olacak.

1. LastPass Password Manager AndroidiPhone

2019 07 08 10 50 04 1

2019 07 08 10 50 35 3

Dünyanın en iyi şifre yöneticisi hala LastPass uygulamasıdır. Masaüstü bilgisayarda, iPhone’da ve  Android cihazlarda tüm şifrelerinizi bu programla yönetebilirsiniz. Üstelik bir cihazdan kaydettiğiniz yeni bir şifreyi, başka bir cihazdan girip görebiliyorsunuz çünkü eşitleme yapıyor.

LastPass sayesinde sitelerin ve uygulamaların kullanıcı adı ve şifre girme alanlarını otomatik olarak girebilirsiniz. Üstteki resimde bunun bir örneği gösterilmiştir. Facebook uygulamasına giriş için Autofill with LasPass seçeneğine dokunmanız yeterlidir.

Tüm şifrelerinizi saklayabilir, arama yaparak kolayca bulabilir, düzenleyebilir, silebilir, yeni özel notlar ekleyebilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.

Ayrıca LastPass uygulamasının parmak iziyle giriş ve yüz okumayla giriş gibi özellikleri de bulunuyor.


2. Dashlane Free Password manager AndroidiPhone

2019 07 08 10 57 47 5

2019 07 08 10 57 56 7

Özellikleri açısından LastPass ile büyük benzerlik gösteren ve onun kadar gelişmiş ve kaliteli bir şifre yönetme aracıdır.

Artık sadece Dashlane programının giriş şifresini hatırlamanız yeterlidir. Geriye kalan tüm şifreleri bu sayede görebilir ve tek dokunuşla dilediğiniz hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Kişisel bilgilerinizi ve şifrelerinizi korumak için mükemmel güvenlik önlemlerine sahiptir.

Artık websitelerdeki formları otomatik olarak doldurabilirsiniz.

Ayrıca yeni güçlü rastgele şifreler oluşturabilirsiniz. Eğer zayıf bir şifre seçerseniz, bu program sizi otomatik olarak uyarıyor ve daha güçlü bir tanesini seçmeniz yönünde tavsiyede bulunuyor.


3. Keeper Password manager and secure vault AndroidiPhone

2019 07 08 11 03 08 9 2019 07 08 11 02 48 11 2019 07 08 11 02 34 13

Listemizin üçüncü sırasında rakipleri kadar güçlü ama onların sunmadığı bazı ekstra özellikler sunan Keeper Password manager and secure vault programı yer alıyor.

Otomatik doldurma özelliğinin yanı sıra, web aktiviteleri sırasında sizi izleyerek gerektiğinde uyarı veriyor.

Şifrelerinizi olağanüstü koşullarda koruyan bu program sayesinde artık hackerlardan korkmanıza gerek yok.

Dilerseniz şifrelerinizi başkalarıyla paylaşma özelliğine de sahiptir. Mesela kardeşinizin bu şifre yöneticisini açması için ayrı bir kullanıcı adı ve şifre ayarlayabilirsiniz. Fakat kardeşinizin sadece belirli şifreleri görmesini ama hiçbir şifreyi değiştirememesi yada silememesini sağlayabilirsiniz.

Parmak izi okuma ve yüz algılamayla da programa giriş yapabiliyorsunuz.


4. Password manager- mSecure iPhone

2019 07 08 11 16 00 15

mSecure programının listemize girmesinin asıl nedeni rakiplerine oranla en yüksek güvenlik düzeyi sunmasıdır. Eğer çok büyük işler çeviriyorsanız ve gireceğiniz şifreler kritik öneme sahipse, o zaman bu programı kullanmanızı tavsiye ederim. Çünkü şifreleri ve diğer girdiğiniz hassas verileri (notlar vs) inanılmaz bir teknolojiyle korumaktadır. Sizden başka hiç kimsenin bu verilere ulaşamayacağından adınız gibi emin olabilirsiniz.

Diğer özellikleri bakımından ise klasik bir şifre yöneticisi gibi kullanabilirsiniz. Yani aşağı yukarı rakipleriyle aynı özelliklere sahip.


Sayfamız gereğinden fazla uzun olacağı için ve ziyaretçilerimiz bu durumdan hoşnut olmadığı için, mecburen top 10 listemizde geriye kalan 6 alternatif  Android şifre yöneticisini kısaca maddeler halinde paylaşıyoruz.

Yukarıdakiler kesmediyse, işte alternatif Android şifre yöneticisi programlar


5. Password Manager: Passible iPhone

6. Password safe- Secure password manager Android

7. Norton Password Manager Android

8. aWallet Password Manger by Synpet Android

9. My password- Password Manager by Erkan Molla Android

10. Kaspersky Password Manager and secure data Vault Android

Önceki İçerikAndroid şifreyi yanlış girince fotoğraf çekme uygulamaları 2019
Sonraki İçerikEn İyi Galeri Uygulamaları Android iPhone 2019-2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz