En İyi 10 Çevrimdışı Harita Uygulaması Android ve iPhone İçin

Hem Türkiye’de hem de Yurt dışında internete bağlı olmadan yani çevrimdışı olarak kullanabileceğiniz harita programlarına ihtiyacınız varsa, bu yazıda sizin için en kaliteli 10 tanesini paylaşıyoruz.

1. MAPS.ME –Offline map and nav AndroidiPhone

Ücretsiz, hızlı ve detaylı bir çevrimdışı harita programıdır. Adım adım döneceğiniz yerleri gösteriyor ve söylüyor. Tüm dünyada 100 milyondan fazla kez yüklendi. Bence herkes mutlaka denemeli.


2. World Map Atlas 2019 Android

Bu uygulama 2019 yılıyla güncel bir dünya atlası gibi tasarlanmıştır. Ülkelerin haritalarını ve ayrıntılı karayollarını görebilirsiniz. Üstelik her ülke ile ilgili pek çok detaylı bilgiler gösteriyor.

Örneğin ülkelerin bayrakları, başkenti, ekonomisi, dini, para birimi, konumu, uluslararası telefon kodu, doğum oranı, ortalama yaş, demiryolları, deniz yolları, en önemli dağları, akarsuları, ömür beklentisi, nüfusu ve benzeri bilgiler mevcut. Toplamda 250 ülkeyi içeriyor. Ayrıca Vikipedi sitesinden bu ülke ile ilgili bağlantıyı veriyor.


3. Oflline map of the world free Android

Android için harika bir dünya haritası uygulamasıdır. En önemli coğrafik yerleri ve şehirleri öğrenmek isteyenler için detaylı bir çevrimdışı harita sunmaktadır.

Coğrafya öğrencileri veya öğrenmek isteyenler için idealdir. İnternet bağlantısına gerek yoktur. Ekranda parmak hareketleriyle yakınlaştırma yapabiliyorsunuz. Yakınlaştıkça pek çok bilgiler göreceksiniz. Körfezler, adalar, denizler, göller, dağlar, nehirler, kanallar, mağaralar, çöller, en yüksek ve en derin yerler ve tüm şehirler hakkında ayrıntılı bilgiler sunuyor.

Hızlı bir referans arayanlar için kusursuz bir coğrafik kaynak olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.


4. CItyMaps2Go Offline map iPhone

Şuan için piyasadaki en iyi çevrimdışı dünya haritalarından biridir ve hazırlık yaparak seyahat etmek isteyenler için ideal bir seçimdir.

Dünyanın her yerini bu haritada bulabilirsiniz ve bu yerlerle ilgili çok derin bilgiler veriyor. Üstelik internete bağlanmasına bile gerek yok.


5. World Offline map Android

Mükemmel bir çevrimdışı program olan World offline map dünyanın farklı yerleriyle ilgili detaylı bilgi arayanlar için de harika bir seçim olacaktır.

Bu programın içinde bütün kıtaların detaylı haritası bulunuyor ve birkaç tane de dünya haritası içeriyor.

Yakınlaştırma ve uzaklaştırma yaparak dünyayı internetsiz bir şekilde keşfedebilirsiniz.


Top 10 listemizdeki geriye kalan 5 programı, sayfa daha fazla uzaması diye düşünerek, kısaca maddeler halinde vermeyi uygun gördük.

Android İçin Alternatif Çevrimdışı Harita Uygulamaları

  1. Offline world map by mantra Meditation music Android
  2. Offline world map 2019- world atlas- world map Android
  3. Offline World Map Android
  4. World map atlas by Desoline Android
  5. Offline World map HD- 3D Atlas by Xion Tech Android

Yayımlandı

kategorisi