Ana Sayfa Mobil Facebook Fotoğraf ve Video İndirme Programları Android iPhone

Facebook Fotoğraf ve Video İndirme Programları Android iPhone

141
0

Bu yazıda ünlü sosyal medya platformu Facebook’tan videoları ve fotoğrafları telefona indirmek için bulabileceğiniz en iyi uygulamaları paylaşıyoruz. Böylece beğendiğiniz Facebook videolarını başka sosyal medya sitelerinde paylaşabilir veya internet bağlantısı olmadan da izleyebilirsiniz.

İşte En İyi 10 Fotoğraf / Video İndirici Android ve iOS İçin


1. Video downloader for facebook Android

2019 07 07 20 40 19 1 1

2019’un en kaliteli Facebook video indirme uygulaması budur. Kullanması çok basittir.

Uygulamayı yükleyip çalıştırın. Açılan ekranda üstteki resimde 1 numaralı ok ile gösterilen BROWSE FACEBOOK butonuna basın.

Böylece Facebook sayfasına gidip hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra ister kendi zaman tünelinizdeki ister başkasının duvarındaki indirmek istediğiniz videonun üzerine basın. Üstteki resimde 2 numaralı ok ile gösterilmiştir.

Ufak bir pencere açılacak ve iki seçenek sunulacak. Bunlar WATCH VE DOWNLOAD. Eğer izlemek istiyorsanız WATCH seçeneğini seçin, eğer indirmek istiyorsanız DOWNLOAD seçeneğini seçin. Üstteki resimde 3 numaralı ok ile gösterilmiştir.

İndirdiğiniz tüm videolar programın ana ekranında Downloaded Videos bölümünde gösteriliyor. Bu videolardan birini izlemek veya paylaşmak için üzerine basın. Açılan menüden üstteki resimde 4 numaralı ok ile gösterilen seçeneklerden dilediğinizi seçin.


2. Video downloader for facebook video downloader Android

2019 07 07 20 56 33 3

Hızlı bir şekilde Facebook videolarını ve fotoğraflarını indirebileceğiniz ve çevrimdışı olarak açıp izleyebileceğiniz (internetsiz görüntüleme) harika bir Android uygulamasıdır ve dili Türkçedir.

Çok hafiftir ve telefonda fazla bir yer tutmaz. Facebook gruplardan, sayfalardan, arkadaşların duvarından veya haber sayfasından beğendiğiniz bütün videoları tek dokunuşla telefona kaydedebilirsiniz.

Yüksek kaliteli videoları da rahatlıkla indirebiliyor ve tarihe göre listeliyor.

Programın toplu video indirme özelliği de bulunuyor. Ayrıca kullanıcı dostu bir arayüze sahip.

Kullanması da tıpkı bir önce tanıttığım program gibi. Facebook hesabınıza giriş yapın, indirmek istenilen videonun üzerine dokunun, açılan menüden İNDİR yazan butona basın.

İndirilen videoları görmek için ise en üstteki TARİH sekmesine dokunun ve açılan listedeki videolar indirme tarihine göre sıralanmış olacak. Bunlardan izlemek istediğiniz veya indirmek istediğiniz videonun sağ tarafındaki üç nokta simgesine dokunun ve açılan menüden dilediğinizi seçin.


3. Video downloader for FB Android

2019 07 07 21 00 46 5

 

Yine hızlı ve kullanması kolay bir Facebook video indirme programı arayanlar için başarılı bir alternatiftir.

Tıpkı yukarıdaki diğer 2 program gibi kullanılmaktadır. Facebook hesabınıza girip indireceğiniz videoya dokunun ve açılan menüden Download seçeneğine basın.

Videoları internetsiz izlemek ve diğer mecralarda paylaşmak için bu programdan yararlanabilirsiniz.


4. HD video download for facebook Android

2019 07 07 21 15 23 7

Hızlı, güçlü ve güvenilir bir Facebook video indiricidir. Bu uygulamanın farkı videoyu direk olarak WhatsApp ile birine gönderme, SD karta kaydetme ve Instagram’da paylaşma gibi ekstra özellikleridir.

Ayrıca direk olarak orijinal Facebook uygulaması üzerinden videoları indirme desteği sunmaktadır.

2019 07 07 21 16 02 9


5. Download Facebook Photo albums by X app Android

2019 07 07 21 22 49 11

Video yerine sadece Facebook’tan fotoğrafları indirmek istiyorsanız, bu programdan daha iyisini bulamazsınız. Farkı ise binlerce fotoğrafı çoklu olarak indirebilmesi.

Uygulamayı yükleyip çalıştırın. BROWSER FACEBOOK butonuna basın ve hesabınıza giriş yapın. Ardından dilediğiniz bir kişinin adını girin ve duvarını veya zaman tünelini açın. Bu kişiye ait tüm resimleri tek dokunuşla hepsini seçin ve toplu olarak aynı anda indirin. Profil resmi, kapak resmi ve diğer tüm fotoğraflarını indiriyor.

2019 07 07 21 23 28 13

Dilerseniz Facebook sayfaları, gruplar ve diğer Facebook fotoğraf albümlerini telefona kaydedebilirsiniz.

Dilerseniz Facebook hesabınıza binlerce fotoğrafı kolay ve hızlı bir biçimde yüklemek için de bu programdan yararlanabilirsiniz.


6. FBDownload.io iPhone

2019 07 07 21 38 06 15

iOS işletim sistemi için bulabileceğiniz en iyi Facebook video indirme sitesidir.

iPhone’da Facebook uygulamasını açın ve indirmek istediğiniz videonun  URL linkini kopyalayın. Ardından bu siteyi ziyaret edin ve ilgili alana linki yapıştırıp Download butonuna basın. Videoları MP4 formatında indirmektedir. Aslında Instagram, Vimeo ve Youtube’dan video indirmek için de bu siteyi kullanabilirsiniz.


7. Video Player and Downloader for Facebook iPhone

2019 07 07 21 45 03 17

iPhone’da Facebook’taki videoları hızlı ve kolay bir şekilde telefona indirmek için bir uygulama arayanlar bundan daha iyisini bulamaz. Fakat an itibariyle 7 liralık bir ücretinin olduğunu söylemem gerekiyor.

Nasıl kullanıldığı yukarıdaki ekran görüntüsünde adım adım gösterilmiş zaten. Programı çalıştırıp Facebook hesabınıza giriş yapın ve dilediğiniz videoyu indirmek için videonun sağ tarafındaki yeşil renkli artı (+) simgesine basın. Hepsi bu kadar basit. İndirilen videoları Downloads sekmesinde bulabilir ve üzerine dokunup çevrimdışı (internetsiz) izleyebilir yada paylaşabilirsiniz.


Arkadaşlar bu makalemiz de isteğimizin dışında çok uzuyor. Maalesef daha fazla uzamaması adına top 10 listemizden geriye kalan 5 uygulamayı kısaca maddeler halinde paylaşıyorum.

Alternatif Facebook Video İndirme Uygulamaları


8. Video downloader for facebook and instagram by Catania Solutions Android

9. Video downloader for facebook by Photo and video app Android

10. Download Photos for facebook Android

Önceki İçerikAndroid En İyi 10 Fotoğraf ve Video Kurtarma Programı 2019-2020
Sonraki İçerikEn İyi 10 Çevrimdışı Harita Uygulaması Android ve iPhone İçin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz