Ana Sayfa Mobil En İyi 10 Ekran Koruyucu Uygulama Android iPhone 2019-2020

En İyi 10 Ekran Koruyucu Uygulama Android iPhone 2019-2020

165
0

Pek çok insan ekran koruyucuların artık kullanılmadığını çünkü modern cihazların artık ona gerek duymadığını düşünebilir. Haklılar çünkü modern cihazlar gerçekten artık bunlara gerek duymuyor ama bazı insanlar havalı, şekilli, ilgi çekici, etkileyici ve karizmatik ekran koruyucuları kullanarak cihazlarını süslemeyi seviyor.

Bundan dolayı bu yazımızda hem iPhone hem de Android’li telefonlar için en kaliteli ekran koruyucu programları paylaşıyoruz.

1. Lucid- Day dream Screen saver Android

2019 07 10 11 09 59 1

This is best screensaver app Android 2019 created by j4velin and it is ultimate daydream screensaver app for your smart phone device. This app will automatically start when you put your device on dock or when you charge it. This app is very personalizable and it comes with lots of functions like clock which will show you current time and date and it will also show you battery level along with weather, unread Gmails, new SMS, next alarm, missed calls and many more. In this app, you will get RSS view and this app also provides you slideshow view.

j4velin firması tarafından geliştirilen Lucid-Day dream uygulaması telefonun ekranını kapattığınız zaman veya şarja taktığınız zaman otomatik olarak devreye giriyor.

Uygulamanın her tarafını özelleştirebilirsiniz. Mesela saatin görünümünü, tarihi, hava durumu, gelen e-postalar, yeni sms mesajları, kurulan alarmlar, cevapsız çağrılar ve daha pek çok şeyi değiştirebilirsiniz.

Programın RSS görünüm ve Slayt sunum görünüm seçeneği bulunuyor.

2019 07 10 11 09 27 3


2. Lock screen wallpaper (ücretsiz) Android

2019 07 10 11 19 40 5

ZeroSum heme ekran koruyucudur hem de kili ekranı için duvar kağıdı içerir. Dilerseniz kendi fotoğraf galerisi uygulamanızdan veya Google Drive ve benzeri kaynaklardan fotoğraf seçerek bu programa aktarabilir ve arka plan duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz.

Dilerseniz PRO sürüme geçebilir ve reklamlardan kurtulabilirsiniz. Ayrıca sınırsız kullanım ve gelecekteki güncellemeleri otomatik alma hakkı kazanırsınız.

Kilit ekranındaki bildirimleri isteğe bağlı olarak gizleyebilirsiniz. Bunun için ayarlara gidip ses ve bildirim seçeneğine dokunmanız yeterlidir. Böylece hassas içeriğiniz kilit ekranında gizlenir.

2019 07 10 11 20 01 7


3. Flurry screensaver iPhone

2019 07 10 11 28 34 9

iPhone için en iyi ekran koruyuculardan biridir ve oldukça popülerdir.

Yüksek kalitede 3D efektlerden dilediğinizi seçerek kilit ekranını süsleyebilirsiniz. Parmak izi stili, doğal manzara, şirin hayvanlar ve daha pek çok efektten beğendiğinizi seçin.


4. Rose Live wallpaper 2018 with waterdrops Android

2019 07 10 11 31 17 11

Deeko Games firması tarafından geliştirilen en kaliteli ekran koruyucularından biri olan Rose Live Wallpaper sayesinde canlı duvar kağıtlarını el feneri gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca kendi fotoğraflarınızı canlı duvar kağıdı arka planı olarak seçebilirsiniz.

Bu programı kullanarak ekranın arka planını kırmızı güller ve üzerinde su damlaları efektiyle süsleyebilirsiniz. Programın içerisinde en güzel güllerden sevdiğiniz birini seçebilirsiniz.


5. Clock Screensaver Android

2019 07 10 11 36 20 13

Shining firmasının ürettiği Clock Screensaver isminden de anlaşılacağı üzre analog bir saatin ekranınızı süslediği harika bir ekran koruyucudur.

Dilerseniz herhangi bir fotoğrafı saatin arka planına yerleştirebilirsiniz.

Ayrıca programın gece modunu kullanabilir ve böylece saati karanlık temada kullanabilirsiniz. Pek çok farklı özelliği bulunuyor.


6. Video screensaver Android

2019 07 10 11 50 40 15

Geçmişteki anılarınızı içeren videoları bir ekran koruyucusu olarak kullanmayı sağlar.

Mesela cihazınız şarz olurken veya ekranı kapattığınız zaman otomatik olarak bu video çalışır.

Programın ayarlarına girerek seçtiğiniz bir videoyu tablo gibi tüm ekranı kaplayacak şekilde ayarlayabilir veya video karelerinden oluşan bir ekran koruyucusu şeklinde ayarlayabilirsiniz. Video kareleri bir kerede sadece tek bir video gösterirken, tablo şeklindeki seçenek kolaj oluşturmak amacıyla yavaşça diğer videoları ekler.

Zaten yukarıdaki ekran görüntüsü resmine bakınca ne demek istediğimi daha rahat anlayacaksınız.


7. Matrix Screensaver with battery and time Android

Best Screen Saver Apps Android

Yukarıdan aşağıya doğru düşen marix kodlarının yer aldığı bu etkileyici ve havalı ekran koruyucusunu dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Mesela ekran koruyucusuna saat, tarih ve şarj bilgisi yerleştirebilirsiniz. Ayrıca Gmail postaları, yeni SMS mesajları, kurduğunuz alarmlar ve cevapsız çağrıları da kilit ekranında gösterebilirsiniz.


8. Screensaver wallpapers- camp by Weather widget theme dev team Android

2019 07 10 11 58 56 18

Adından ve resminden hemen anlayacağınız gibi hava durumuna göre gerçek zamanlı olarak ekran koruyucusu arka planını değiştiren mükemmel bir programdır.

Ekran kilidini açmak için tek dokunuşun yeterli olduğu bu uygulama aynı zamanda özelinizi korur.

Çok yüksek kaliteli 3D efektlerle kilit ekranını süsleyin.

1000 adet hareketli duvar kağıdı ve tema içerir.

1080 Full HD kalitede duvar kağıtları bulunuyor. Her hafta yeni duvar kağıtları ekleniyor.


9. Photo Screen saver Free Android

2019 07 10 12 05 10 20

Mükemmel doğal manzara fotoğraflarından en sevdiklerinizi seçin ve slayt sunum gibi sırayla ekranı süslesinler.

Fotoğrafların sırasını ve ne kadar sürede değişeceğini ayarlayabilirsiniz.

Önceki İçerikEn İyi 10 Rakım Ölçer Uygulama Android ve iPhone İçin
Sonraki İçerikAndroid Oyunları PC’de Oynama Programları Windows ve Mac İçin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz