Evde Boy Uzatma Hareketleri Android Uygulaması (Bilimsel Yöntemler)

Evde doğal yoldan boy uzatmak mümkün. Hatta bu egzersizler neredeyse yüzyıllardır biliniyor ve insanlık tarafından uygulanıyor. Fakat tabii ki insanların büyük bir çoğunluğu bu bilgiden yoksun ve evde boy uzatmanın imkansız olduğunu düşünüyorlar.

Oysa doğru beslenme ve spor yaparak yeni nesillerin boylarının bir önceki nesilden daha uzun olduğu tüm Avrupa ülkelerinde kanıtlanmış bilimsel bir gerçektir. Öyle üç beş kişi için değil, tüm Avrupa nüfusunun yeni nesilde boy ortalaması artmıştır. Milyonlarca kişiden söz ediyoruz. Demek ki böyle bir şey var ve mümkün.

Artık siz de ücretsiz bir Android uygulaması olan Boy Uzatma Egzersizleri programı sayesinde evinizde doğal boy uzatma hareketlerine bakıp uygulayabilirsiniz. Böylece yaklaşık 8 haftada güzel bir vücuda sahip olmanız işten bile değil.

Boy Uzatma Egzersizleri İndir (Android)

Üstelik bu programın içerisinde sadece egzersizler değil, boy uzatmakla ilgili başka yerde bulamayacağınız ipuçları da bulunuyor.

Bu uygulamada verilen ipuçları ve hareketler bilimseldir. Size 8 haftalık bir boy uzatma egzersiz planı verilmektedir. Hem ergenlik döneminde hem de sonrasında bunu uygulayabilirsiniz.

Boy Uzatma Egzersizleri İndir (Android)


Yayımlandı

kategorisi