Excel'den (XLS) CSV'ye Dönüştürme Programsız Ücretsiz

Excel’den (XLS) CSV’ye Dönüştürme Programsız Ücretsiz

Convertio ücretsiz ve çevrimiçi çalışan bir Excel’i CSV’ye dönüştürme sitesidir. Sitenin arayüzü Türkçedir.

Aslında evrensel bir dosya format dönüştürücüdür ve doküman, video, ses gibi dosyaların formatını diğer formatlara çevirir.

Bu özelliklerden biri de XLSX formatındaki Excel dosyalarını CSV, PDF, DOCX, ODT ve DOTX gibi diğer doküman formatlarına dönüştürmektir.

Dilerseniz Dropbox yada Google Drive hesabınızdaki tüm dosyaları bulut hesabınızdan alabilir ve toplu format dönüştürme işlemi yapabilir.

Bu site nasıl çalışır?

Sitenin dili Türkçe olduğu için kullanımı gayet basit.

İlk olarak aşağıdaki bağlantıya tıklayarak siteyi açın ve Dosyaları Seçin yazan butona basarak en az bir adet Excel (xlsx) dosyası yükleyin.

Girdi olarak XLSX dosyası ve çıktı olarak CSV dosyası zaten varsayılan olarak seçilidir. Bu yüzden sizin format seçmenize gerek yok.

Tek bir csv dosyası yada çok sayıda csv dosyasını siteye yükledikten sonra tek yapmanız gereken sağ alt köşedeki Dönüştür yazan butona basmak.

İşlem her bir dosya için sırayla tamamlanır ve hepsi bitince aşağıdaki gibi bir sayfa karşınıza çıkaca.

Her dosyanın sağındaki İndirme yazan butona tıklayarak o satırdaki csv dosyasını cihazınıza indirebilirsiniz.

Yüklediğiniz her bir dosya 24 saat boyunca sunucuda tutulur ve siteye gelip tekrar indirebilirsiniz. Ama dilerseniz ücretsiz kaydolduktan sonra yüklenen dosyaları hemen silmek için Dosyalarım linkine tıklayıp yüklemiş olduğunuz tüm dosyaları görebilir ve istediğinizi silebilirsiniz.

EXCEL’i CSV’ye dönüştürme sitesine gitmek için bu linke tıklayınız.


Yayımlandı

kategorisi