Video Bölme Programsız Videoyu Parçalara Ayırma Ücretsiz

BeeCut ücretsiz ve çevrimiçi bir video bölme sitesidir.

Bu site sayesinde kullanıcılar bir videoyu kolaylıkla 2 veya daha fazla parçaya ayırabilir ve her bir parçayı ayrı video dosyası şeklinde kaydedebilir.

Desteklenen video formatları arasında mp4, mkv, mov, webm ve flv gibi popüler olanları sayabiliriz.

İşlemi sonuçlandırmadan önce ayrılan video parçalarının ön-izlemesini yapabilirsiniz.

Bu site nasıl çalışır?

Aşağıdaki bağlantıya tıklayınca karşınıza alttaki resimde gördüğünüz sayfa açılacak. Burada video dosyasını sürükle-bırak yaparak siteye yükleyebilirsiniz.

Yükleme bitince aşağıdaki sayfa açılacak. Burada Select Parts butonuna bastıktan sonra görünecek olan iki ufak kırmızı işaretçiden birini videonun keseceğiniz bölümünün başladığı saniyeye getirin, öbür işaretçiyi de keseceğiniz bölümün son saniyesine getirin. Sonrasında Select Parts butonuna basarsanız bu video bölümünün kesilip çıkartılarak aşağıdaki boş video alanlarından en soldakine yerleştiğini göreceksiniz. Dolayısıyla videonuzun ilk parçasını oluşturdunuz.

Şimdi videonun ikinci bir parçası için yine Select Parts butonuna basın ve yine görünecek olan işaretçiler yardımıyla videonun ikinci bölümünü de kesip çıkartarak ayırın. Böylece bu yeni parçanın alt taraftaki alanlardan soldan ikinci alana yerleştiğini göreceksiniz.

Bu şekilde kaç parçaya ayırmak istiyorsanız, Select Parts seçeneğini o kadar kullanmanız gerekecek.

İşlemi bitirdiğiniz zaman Download yazan butona basarsanız, tüm video parçalarınızın tek bir zip arşivi içinde toptan indirildiğini göreceksiniz ki bence büyük bir kolaylık bu.

Programsız video bölme sitesine gitmek için bu bağlantıya tıklayınız.


Yayımlandı

kategorisi