Ana Sayfa Programlar Font Önizlme Programı En İyi 5 Font Deneme Yazılımı PC İçin

Font Önizlme Programı En İyi 5 Font Deneme Yazılımı PC İçin

862
0

Öğrenciler, web tasarımcılar, dizi/film ve reklam sektörü çalışanları sıklıkla yeni font arayışı içinde olurlar. Yapacakları projenin ruhunu yansıtan en güzel yazı tiplerini bulmak için amansız bir mücadelenin içine girerler.

Böyle zamanlarda sadece nasıl görüneceğini deneyerek test etmek istediğiniz yüzlerce fontu bilgisayara yüklemek zorunda değilsiniz. Bu sayfada paylaşacağımız en kaliteli 5 font önizleme yazılımı sayesinde fontları yüklemeden deneyerek nasıl göründüğünü öğrenebilirsiniz. Böylece sadece işinize yarayacak olanları ve gerçekten kullanacağınız fontları yükleme şansınız olur.

Bu programların hepsi  OpenType (OTF) ve TrueType (TTF) font dosyalarını destekler. Hatta bu programlardan bazıları sistemdeki mevcut yüklü fontları bile önizleme yaparak size gösterebilir. Bazı programların ise font önizlemesini BMP yada PNG formatında kaydetme seçeneği bulunuyor. Dilerseniz font önizlemesinin çıktısını da alabilirsiniz. Ayrıca geçici bir süreliğine fontları yükleme, iki fontu yada daha fazla fontu yan yana tutarak karşılaştırma, font boyutunu belirleme, font rengini ve arkaplan rengini belirleme gibi özellikleri de bulunmaktadır.

PrintMyFonts

FontViewOK

Opcion Font Viewer

 

Font Xplorer

AMP Font Viewer

Önceki İçerikXML Dosyası Açma Programı En İyi Görüntüleme ve Düzenleme Yazılımı
Sonraki İçerikEn İyi Davul Çalma Programı İndir Davul Çalmayı Öğrenmek İçin Ders Eğitim Yazılımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz