Keylogger Bulma ve Silme Programı Absolute Keylogger Removal Tool

Bilgisayardaki tüm keylogger yazılımlarını kolayca arayıp bulmak ve bir kerede hepsinden kolayca kurtulmak istiyorsanız, Absolute Keylogger Removal Tool programını öneriyorum.

Kayıt defterinde bütün key logger girdilerini arar, bilgisayar sisteminin tamamını tarar, tespit edilen öğeleri ve kayıt defteri anahtarlarını siler ve bütün tarayıcıların (IE, Firefox, Chrome) ayarlarını fabrika ayarlarına döndürür. Bilgisayarı yeniden başlattığınızda bir daha keylogger izlerinden eser bile kalmaz.

Programı İndir

Boyut: 2.77 MB

Lisans: Demo

Zarvin Antilogger

2016-08-02_17-56-16

Başarılı ve tamamen ÜCRETSİZ bir keylogger engelleme yazılımıdır.

Bilgisayarda sizden habersiz olarak arka planda çalışmaya başlayan bir işlem olursa anında devreye giren Zarvin Antilogger programı sizi uyarır ve isterseniz bu işlemini çalışmasını engelleyebilir veya kara listeye alarak bir daha çalışmasını önleyebilirsiniz. Güvendiğiniz programları beyaz listeye alarak uyarı vermesini engelleyebilirsiniz.

Böylece bilgisayara keylogger bulaşa bile çalışmasına engel olarak, kredi kartı bilgilerinizin, diğer şifrelerinizin çalınmasına engel olabilir ve şahsi verilerinizi koruyabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 1 MB

Programı İndir


Yayımlandı

kategorisi