MP4 Videodan Ses Ayırma Sitesi Programsız Ücretsiz

Online Audio Converter aracı 123Apps firması tarafından yapılan ve ücretsiz olarak hizmet veren bir MP4’ten MP3’e dönüştürme sitesidir.

MP4 bir video formatı ve MP3 bir ses formatı olduğuna göre, aslında bu online araç kısaca mp4 videoların sesini kesip ayırarak mp3 formatında kaydetme sitesidir.

Her gün ücretsiz bir biçimde 70 videonun sesini ayırma imkanı veriyor. Bu arada günlük toplam dosya boyutu üst limiti de 4GB olarak verilmiş.

Sitenin toplu işlem desteğinin olması gerçekten harika. Bu sayede daha kısa sürede daha az çabayla daha fazla videonun sesini ayırabiliyoruz.

Ayrıca bit oranı ve örnekleme hızı gibi ses ayarlarını yapabilir ve sese solma efekti verebilir yada sesi ters çevirerek sondan başa doğru oynatabilirsiniz.

Bunlara ek olarak, sitenin parça bilgilerini düzenleme seçeneği sayesinde parça başlığı, sanatçı, albüm ve yıl gibi parça bilgilerini değiştirebilir yada yeni bilgiler ekleyebilirsiniz.

Sitenin dili Türkçe olduğu için kolayca kullanıyorsunuz.

Önce Dosyaları aç yazan butona basarak mp4 videolarınızı siteye yükleyin.

İsteğe bağlı olarak “Gelişmiş ayarlar” seçeneğine tıklayarak açılan bölümde ses ayarlarını yapabilir ve “Parça bilgisini düzenle” yazan butona basarak açılan alandaki parça bilgilerini değiştirebilirsiniz.

Son olarak Dönüştür yazan butona basın ve bekleyin. İşlem tamamlanınca cihazınıza indirebilir yada direkt olarak bulut hesabınıza aktarabilirsiniz.

Sözünü ettiğimiz bu harika videodan ses ayıran siteye ulaşmak için bu linke tıklayabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi