PUBG Mobil Hile Nasıl Anlaşılır?

Merhabalar, bu yazımızda PUBG mobil hile nasıl anlaşılır sorusuna cevaben kısa bir kaç kelam edeceğiz. Bildiğiniz gibi son dönemde internet dünyası PUBG hileleriyle çalkalanıyor. Artık çok sayıda oyuncu bu hilelere yönelmiş durumda.

Peki PUBG oyununun üreticileri mobil hileleri nasıl anlıyor, nasıl tespit ediyor, nasıl mücadele ediyor ve tespit ettiği kişilere ne gibi cezalar veriyor?

PUBG üretici firması hileleri anlamak için her oyuncunun raporlarını inceliyor. Evet belki bu raporları insanlar incelemiyor ama ilgili yazılımlar sayesinde bunu otomatik olarak ve kolayca yapabiliyor.

Bunların dışında oyundaki olağan dışı aktiviteler ortalıkta birilerinin hile yaptığının güçlü bir işaretidir. Dolayısıyla PUBG üreticisi bu anormal aktiviteleri gözden geçirerek hilecileri tespit edebiliyor.

Son olarak hile üreticileriyle hukuksal anlamda mücadele ettiğini ve genellikle kazandığını da belirtelim. Hatta geçtiğimiz günlerde en büyük hile üreticisini mahkemede mağlup ettiler ve PUBG oyununda hile kullanımına karşı verdikleri mücadelede adeta büyük bir zafer kazandılar.

Fakat PUBG mobil oyununda hile yapanlar sizin de canınızı sıkıyorsa, oyunu oynanmaz hale getirdiğini düşünüyorsanız, bunlarla mücadelede size de görev düşüyor. Hile yaptığını düşündüğünüz oyuncuları şikayet ederek incelenmesini sağlayabilirsiniz.


Yayımlandı