Spotify Hesabı Kalıcı Olarak Silme (Tamamen Kapatma) Resimli Anlatım

Merhabalar, bu yazımızda Spotify hesabını silme işlemini anlatıyoruz. Bu göstereceğimiz yöntemle Spotify hesabı kalıcı olarak silinir yani tamamen kapatılır.

Hazırladığımız ekran görüntüsü resimlerinin üzerinde bulunan numaralandırılmış ok işaretlerini takip ederek kolayca Spotify hesabını kapatabilirsiniz.


İlk olarak Spotify resmi web sitesini buraya tıklayarak tarayıcıda açın ve hesabınıza giriş yapın. Ardından ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Yardım seçeneğine tıklayın. Üstteki resimde 1 numaralı ok ile gösterildi.Açılan sayfada arama kutusuna hesabı kapat yazın ve çıkan seçeneklerden Hesabı kapat‘a tıklayın. Üstteki resimde 2 ve 3 numaralı oklarla bu işlem gösterilmiştir.Açılan sayfada Hesabını kapatmak için buradan oturum aç yazan linke tıklayın. Yukarıdaki ekran görüntüsü resminde 4 numaralı ok ile gösterildi.Karşınıza çıkan sayfada Hesap seçeneğine tıklayın. Üstteki resimde 5 nolu okla gösterildi.Ekrana gelen sayfada Hesabımı kalıcı olarak kapatmak istiyorum yazan seçeneğe tıklayın. Yukarıdaki görselde 6 nolu ok ile gösterilmiştir.Son olarak üstteki resimde 7 numaralı ok ile gösterilen HESABI KAPAT butonuna tıklayın.

Geçmiş olsun ve hayırlı olsun. Artık Spotify hesabınızı kalıcı bir şekilde sildiniz.


Yayımlandı

kategorisi