SSK Sorgulama TC Kimlik Nosuyla 2016

tc ile ssk sorgulama

tc ile sgk sorgulama

Merhaba arkadaşlar, bazı internet sitelerinin sizleri kandırmasına izin vermeyiniz. SGK Hizmet Dökümü ile ilgili tüm işlemler 2014 yılından beri sadece e-Devlet kapısı üzerinden yapılmaktadır. Bunun nedeni ise kişisel verilerin korunmasıdır. Yani bir takım dandik sitelerde yer alan TC kimlik numarasıyla ssk sorgulama yalanlarına inanmayınız. e-Devlet şifrenizi biliyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak gideceğiniz resmi siteden sorgulama yapabilir ve öğrenebilirsiniz.

TC KİMLİK NO İLE SGK SORGULAMA İçin Tıklayınız

Hizmet dökümü sayfasına geldiğimde ne yapmam gerekiyor?

SGM ekranında önünüze çıkan bölümlere uyruğunuzu, Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı, cilt numaranızı ve nüfusuna bağlı olduğunuz ili ve doğum yılınızı giriniz.

Sonrasında güvenlik kodu kısmına, karşısında bulunan harf ve sayı karakterleri giriniz.Daha sonrasında sorgula butonuna tıklamanız yeterlidir. Önünüze çıkan ekranın sağ kısmında olan Hizmet Bilgisi yazısı sekmesinden 4A Hizmet Bilgisi sekmesini tıkladığınız da prim sayınızı SSK hizmet dökümünüzü ekranlarda görebilirsiniz.E-Devlet sitesinden kimlik numaranızla sorgulama yapmak için PTT şubesinden E-Devlet şifrenizi alanız gerekmektedir. Sonrasında az önceki işlemler ile birlikte oradan da prim sayınızı öğrenebilirsiniz.

SGK Hizmet Dökümü Almak için Tıklayınız

Kafanıza takılan soruları aşağıdaki yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz. En kısa sürede yardımcı olmaya çalışacağız.


Yayımlandı

kategorisi