Ana Sayfa Programlar Tuxler VPN İndir Ücretsiz Sınırsız VPN Programı ve Chrome Firefox Eklentisi

Tuxler VPN İndir Ücretsiz Sınırsız VPN Programı ve Chrome Firefox Eklentisi

1105
0

Tuxler VPN tamamen bedava ve kısıtlamasız yani tümüyle sınırsız bir VPN hizmeti sunuyor.

Bu hizmetin hem Windows masaüstü bilgisayar programı var, hem Google Chrome eklentisi var, hem de Mozilla Firefox eklentisi var.

Masaüstü Programı Nasıl Kullanılır?

Öncelikle programı buraya tıklayarak indirip kurun ve çalıştırın. Aşağıdaki gibi ana sayfası açılacak.

2018 03 17 21 56 17 1

Gördüğünüz gibi Türkiye ve İstanbul seçeneklerin otomatik olarak algılayıp gösteriyor. Burada kırmızı renkli ok işaretiyle gösterilen butona tıklayarak VPN hizmetini açabilir yani aktif edebilirsiniz.  Böylece aşağıdaki pencere karşınıza gelecek.

2018 03 17 21 59 42 3

Burada 1 numaralı ok ile gösterilen yere dikkat edin. Program otomatik olarak size bir VPN atıyor. Benim şansıma GHANA ülkesinin otomatik olarak seçilmiş ACCRA şehrini atadı.

Eğer başka bir ülkeyi seçmek istiyorsanız aşağıdaki resimde 1 numaralı ok ile gösterilen açılır menüye tıklayın ve açılan listeden dilediğiniz ülkeyi seçin. Ben 2 numaralı ok ile gösterildiği gibi COLOMBIA ülkesini seçtim. Fakat şehir seçme imkanı sunmuyor. Şehri otomatik olarak atıyor. Burada COLOMBIA’nın CALI şehrini atamış.

2018 03 17 22 01 47 5

Tuxler Chrome

Tuxler’in Google Chrome eklentisini yüklemek için buraya tıklayınız.

Yükledikten sonra tarayıcı penceresinin sağ üst köşesindeki simgesine tıklayın. Açılan pencereden INSTALL TUXLER APP butonuna tıklayın. Aşağıdaki resimde gösterilmiştir.

2018 03 17 22 11 06 1 7

Tıkladığınız zaman açılan EXE dosyasını indirip bilgisayara yükleyin. Ardından tekrar üstteki resimde 1 numaralı ok ile gösterildiği gibi eklentinin simgesine tıklayın. Bu kez aşağıdaki pencere açılacak.

2018 03 17 22 15 07 9

Burada Tuxler eklentisini aktif etmek yani açmak için ok işaretiyle gösterilen butona tıklayın. Aşağıdaki pencere açılacak.

2018 03 17 22 17 43 11

Burada 1 numaralı ok ile gösterilen yerde size otomatik olarak atanan ülkeyi ve şehri görebilirsiniz. Benim yaptığım denemede Gambia ülkesinin Banjul şehri seçildi.

Eğer başka bir ülke seçmek isterseniz, 2 numaralı ok ile gösterilen açılır menüye tıklayın ve açılan menüden dilediğiniz ülkeyi seçin.

Eğer Tuxler eklentisini kapatmak yani pasif yaparak devre dışı bırakmak isterseniz, 3 numaralı ok ile gösterilen butona tıklayınız.

Tuxler Firefox

Tuxler servisinin Mozilla Firefox için ücretsiz eklentisini yüklemek için buraya tıklayınız.

Bu eklentinin kullanımı tıpkı yukarıda Google Chrome eklentisinde anlatıldığı gibi tamamen aynıdır.

Önceki İçerikStatCounter ve Google Analytics Benzeri Alternatif Siteler
Sonraki İçerikFotoğraf Benzerini Bulma Programı Resmin Benzerini Arama

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz